Kurumsal

Asya Grup Mühendislik Solar Enerji Sistemlerinin öncü kuruluşlarından olmanın yanında kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli personeli ile ülkemizin dört bir köşesinde almış olduğu inşaat elektrik, fabrika otomasyon sistemleri, akıllı bina sistemleri ve GES projelerini başarı ile tamamlamıştır.

İş ahlakını vazgeçilmez ön koşul olarak kabul etmekte olan firmamız projelerde maliyet yönünü sadece finansal, planlama ve fiyatlandırma aşamasında gözetmekte olup, uygulama noktasında kalite ve teknik gereksinimlere odaklıdır. Firmamız faaliyet gösterdiği alanında aynı anda birden fazla projede ihtiyaca cevap verecek tüm teknik donanım personel ve imkana sahiptir.

Özellikle tarımsal sulama sistemlerinde geliştirmiş olduğumuz Solar Enerji Pompa Sistem paketlerinin tüm çiftçilerimizi sonderece memnun etmekte olduğunu tarafımıza yapılan geri dönüşlerden anlamaktayız.

ASYA GRUP MÜHENDiSLiK OLARAK!

Faaliyetlerimiz kalite, güven ve emniyet anlayışı ile hızlı bir şekilde devam etmekte olup, zamanından önce bitirip teslim ettiğimiz projelerimiz ve özveriyle çalışan personelimiz ile gurur duymaktayız.

KALITE POLiTiKAMIZ

Asya Grup Mühendislik olarak; Biz üstlenmiş olduğumuz projelerde önceliğimiz her zaman kalitedir. Bizim için kalite proje içerisinde kullanılacak olan malzemeden tutunda araçlarımız ve insan gücündeki profesyonelliğe kadar uzanan bir süreci içerisinde barındırır.

GUVENLiK VE EMNiYET

Asya Grup Mühendislik için güvenlik ve emniyet herşeyden önceliklidir. Çünkü güvenlik ve emniyetli bir çalışmanın olmadığı bir ortamda işlenen hiç bir proje zamanında bitmez ve bitirilemez o nedenledir ki; herşeyde önce güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı diyoruz.

BIZIM iCiN ZAMAN

Bizim için zaman herşeydir. Faaliyet alanımızdaki en büyük addiamız üstlenmiş olduğumuz projeleri zamanından önce ve tam olarak bitirip sizler içinde önemini bildiğimiz zamanın boşa gitmemesi şirket politikamızdır.