GES

2011 yılında yayınlanan Yenilenebilir Enerji Kanunu yürürlüğe girmesi ile birlikte ülkemizde yıllardır hayali kurulan güneşten bedava elektrik üretme gerçeğe dönüşmüştür.

Güneş enerjisinden elektrik üretimi serbest olduğundan artık size sadece şirketimize bir alo demek kalıyor bırakın tüm projelendirme ve resmi prosedürleri sizler için şirketimizin alanında uzaman ve deneyimli personeli yapsın sizde en kısa sürede elektrik faturası derdinden sonsuza kadar kurtulun.

Bedava elektrik üretmek için güneş panelleri ve ilgili diğer bütün ekipmanları en iyi fiyat/kalite dengesiyle ve en iyi ödeme koşullarıyla aynı zamanda kurulum ve teknik destek hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak şirket olarak birincil hedefimizdir.

Şirket olarak isteğiniz doğrultusunda devlet destekli Anahtar teslimi 1 mW başlayan güneş enerjisi üretim tesisleri kurulumu yapmaktayız.

PV santralleri: 1 mW üzerindekilere ruhsat verilmektedir.

PV santralleri: 2013 yılında yayınlanan yönetmelik uyarınca 1 mW altındaki tesisler için ruhsat alma yükümlülüğü yoktur.

“Panel Çeşitlerimiz Burada”